Ekonomi bölümünden mezunum. Çocukluk yaşlarımdan bu yana ekonomi her zaman ilgimi çekmiştir. Bu blog aracılığı ile merakımı gidermeye çalışıyorum. Amacım en temel bilgilerden başlayarak ekonominin derinliklerine kadar ilerlemek. Türkiye’nin en kapsamlı ekonomi blogunu oluşturmak istiyorum.

kolayEkonomi.com, ekonomi hakkında teorik ve pratik bilgilerin yayınlandığı bir blog sitesidir. Burada üniversitede ekonomi ile ilgili derslere (örneğin İktisat) yardımcı yazılar da bulmak mümkün, gündelik hayata ilişkin ekonomik bilgiler de. Bu sitede yer alan içeriklerden hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Amacım sadece ilgimi çeken konuları araştırıp paylaşmak ve benim gibi merak eden insanlara faydalı bilgiler sunmak.

Sorularınızı bana ulaştırabilir veya ilgili yazılarımın altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Her bir yorumu mutlulukla yanıtlayacağımı bilmenizi isterim. İletişim sayfasından bana ulaşmak için buraya tıklayabilir, tabi birde Twitter hesabımız var. @kolayekonomicom olarak Twitter’da beni bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Amacım ilgimi çeken konuları araştırıp paylaşmak ve benim gibi merak eden insanlara faydalı bilgiler sunmak. Şu sıralar Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans ile meşgulum.
432TakipçilerTakip Et
602TakipçilerTakip Et